Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

...

Sıkça Sorulan Sorular

Sizlere daha iyi hizmet verebilmek için sıkça karşılaştığımız bazı sorulara cevap vermek istedik. Bu sayfadan merak ettiğiniz bazı hususları öğrenebilir, daha fazlası için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Kişiye özel esnek ödeme planları ile herkesi prestijli bir yaşam ile tanıştırıyoruz. Detaylı bilgi için 444 90 41 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Projelerimizdeki evlerin tamamı krediye uygundur. Detaylı bilgi için 444 90 41 numaralı telefondan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

KAV Konut tüm projelerini deprem yönetmeliğine uygun olarak inşa etmektedir. İnşa süreci sürekli olarak bağımsız yapı denetim şirketleri kontrolünde devam etmektedir. Gelen tüm betonlardan numune alınıp gerekli testlere tabi tutulmaktadır. Deprem güvenliği konusunda daha birçok detayı olan bu süreci kabaca toparlarsak binanın temelinden kolonlarına, betonundan demirine tüm hesaplamalarıyla eksiksiz olup konutlarımız olası deprem gerçeğine dayanıklı olarak inşa edilmektedir. Kav Konut, 17 Ağustos İzmit depreminde tek binası yıkılmamış bir gelenekten gelmektedir.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

© 2022 Kav Konut. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bariz Medya