Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

...
Antalya - Döşemealtı - Altınkale
BEKLENTİLERİNİZ MUTLULUĞA DÖNÜŞSÜN

KAV Altınkale Villaları

Antalya’nın kalbinde yeşille iç içe bir yaşam vaat eden KAV Altınkale Villaları, size özel yaşam alanları ile yaşamınıza prestij, konfor ve keyif katmaya geliyor.

E-Katalog

BEKLENTİLERİNİZ MUTLULUĞA DÖNÜŞSÜN

Antalya’nın kalbinde yeşille iç içe bir yaşam vaat eden KAV Altınkale Villaları, size özel yaşam alanları ile yaşamınıza prestij, konfor ve keyif katmaya geliyor. Sevdikleriniz ile birlikte villanıza özel bahçenizde ya da bahçenizde bulunan özel havuzunuzda geçireceğiniz vakitler, prestijli bir yaşama dair tüm beklentilerinizi mutluluğa dönüştürecek.


KAV Altınkale Villaları, toroslardan gelen muhteşem havası ve eşsiz doğasıyla sizlere tazeliği vaat ediyor. Şehrin kalabalığından uzak, sessiz, doğayla iç içe bulunan prestijli bir lokasyonda sevdiklerinizle birlikte yeni yaşamınızın tadını çıkaracaksınız.

5075


m² Yerleşim Alanı

12


4+1 Dubleks Villa

299


m² Brüt Kullanım Alanı

200


m² Bahçe Alanı

PROJE GÖRSELLERİ

İç Mekan görselleri çok yakında eklenecek
(*) Websitemizde bulunan tüm görseller ve yazılar bilgi amaçlı olup taahhüt niteliği taşımamaktadır. KAV Konut uygulama esnasında değişiklik hakkını saklı tutar.

Proje Kataloğunu İndir

KAV Altınkale Villaları projemiz ile ilgili detaylı bilgi için e-kataloğumuzu indirebilirsiniz.

Sizi Arayalım

Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Dilerseniz satış ofisimizde sizi ağırlamak için hemen randevu talebinizi oluşturalım.

© 2022 Kav Konut. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bariz Medya