Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Kav Konut’tan Rezidans Kültürüne Farklı bir Bakış Açısıyla Yıldız Rezidans

05.01.2023

 

Türkiye ve dünyayı etkisi altına alan koronavirüs salgınının yarattığı olumsuz ortamda da  yatırımlarına hız kesmeden devam etmişti, modern mimarisi ve sunduğu akıllı recidance konseptleri yatırımcısına kazandıran Kav Konut İzmit’te ‘Yıldız Rezidans’ adlı projesinin kaba inşaatını bitirmek üzere. Yeni projenin detaylarını Kav Konut şirket yetkilisi Volkan KAVŞUT ile konuştuk.

İzmit’te başlayan Yıldız Rezidans Projesi’ni anlatır mısınız?

Bölgenin en özel lokasyonunda başlayan projemiz, yatırım niteliğine tam anlamıyla uygun durumdadır. 10.000 M2 inşaat alanına sahip projemizi 2 etaplı olarak planladık. 1+1 ve 2+1 olmak üzere rezidanslarımız mevcuttur. Projenin giriş katlarında ticari ünitelerimiz mevcut olup, tamamen kurumsal firmalarla işbirliği içerisinde , prestij ve vizyonunu teminat altına alabileceğimiz bir yönetim anlayışıyla işletilecektir. Projemizin donatı ve iç tefrişatı lüx oteller ile eş değer olacaktır. Projemizde Hamam, Sauna, Oda temizliği, Resepsiyon, şok duşu gibi ekstra lüx ortamını sağlayacak detaylar düşünülmüştür. Güvenlik önlemleri alınmış bir yaşam alanı olacaktır. Kocaeli gerçek Rezidans kültürüyle tanışacak ve Yıldız Rezidansta oturan kitle farkındalığı olan bir projede yaşamlarını sürdürmenin keyfini doya doya yaşayacak. Ünitelerimizin %50’lik kısmı satılmış olup, kalan stoklarla ilgili cazip kampanyalar ile değerli müşterilerimizin karşılarına çıkmaya devam edeceğiz.

 

Kav Konut’un orta ve uzun vadede hedefleri nelerdir?

Biz bu kentin önemli markalarındanız. Yakın bir tarihte şirket yönetimi olarak  yerelde daha güçlü bir marka değeri yaratmak noktasında yatırımlar yapma kararı aldık ve uygulamaya başladık, kurumsal alt yapımız çok kısa sürede oturmuş olacak ve tüm Kocaeli Kav Konut ismini ve projelerini daha çok duymaya ve görmeye başlayacaktır. Orta vadeli planımızda ise ülkemizin birkaç farklı bölgesinde yatırımlar yapan aynı anda 15 şantiyesi ve yüzlerce çalışanıyla ülkesine yüksek katmadeğer sağlayan bir firma olmaktır. Uzun vade de ise  Ulusal bazda karşılığı olan kurumsal bir firma olup; Uluslararası arena da olmayı planlıyoruz.

Bu dönem yatırımcı için bir fırsat mı sizce?

Döviz kurlarında ki artış tabi ki de sektörümüze de olumsuz yansımalarda bulundu, fakat bizler bugün görüyoruz ki Gayrimenkul en güvenli yatırım aracı olma pozisyonunu korumakta, Kriz dönemlerinde artan maliyetlerin geriye dönmek gibi bir reaksiyonu maalesef mümkün olmuyor, şunu net bir şekilde ifade alabiliriz ki alıcı her zaman kârdadır. Özellikle Kav Konut olarak projelerimizin başından sonuna kadar fiyat artış grafiklerini her proje başında oluşturuyoruz. Bu konuyu enflasyon ve projenin bitmesiyle ulaşılan değerleri bazı metotlarımızla analiz ederek, işin sonunda ki fiyatını işin başında belirliyoruz ve şunu söyleyebilirim. Minimum %40 prim yapacağını vaat edebiliyoruz.

 

Volkan bey verdiğiniz bilgilerden dolayı teşekkür ederiz.

Bizlere kendimizi tanıtma ve sektörümüze yönelik bilgi alışverişinde bulunma fırsatı verdiğiniz için biz teşekkür ederiz. Tüm Kocaeli’ye saygı ve sevgilerimizi sunarız.

Tarih: 21.04.2022

Kaynak: https://www.kocaelidenge.com/haber/9811326/kav-konuttan-rezidans-kulturune-farkli-bir-bakis-acisiyla-yildiz-rezidans

© 2022 Kav Konut. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bariz Medya