Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

KAV Konut, geleceği inşa ediyor!

18.07.2023

Sevgili Koz takipçileri, bir süre önce, ekonominin ve bölgemizin lokomotiflerinden olan inşaat sektörünün canlandırılmasına katkı amacıyla “Mustafa Bağdiken ile İş Dünyası” başlığı altında başlattığımız video röportajımıza, yine inşaat sektörü ile devam ediyoruz.

Kocaeli’de 2010 yılında aile şirketi olarak kurulan ve Yönetim Kurulu Başkanlığı’nı Volkan Kavşut’un yaptığı KAV Konut A.Ş. “Geleceği İnşa Ediyoruz” sloganıyla kısa sürede büyük işler başardı.

İnşaat sektöründe, bölgenin tüm özellik, beklenti ve hassasiyetlerini de dikkate alarak kaliteli ve güvenli projeler inşa eden KAV Konut A.Ş.’yi ve projelerini Satış Pazarlama Müdürü Çağatay Yurtseven ile konuştuk.

Çağatay Yurtseven ile bu buluşmamızda, İzmit’in yeni yükselen değeri, yerleşimin kentin kuzeye kaymasıyla yepyeni bir görünüme bürünen Yeşilova’yı ve geleceğini de ele aldık. Şehir Hastanesi’nin tamamlanmasıyla yaklaşık 10 bin kişinin daha bu bölgede ikamet edeceği dikkate alınırsa, KAV Konut A.Ş.’nin burada yaptığı projeler aynı zamanda yatırım açısından da ideal ve kaçırılmaz fırsat olarak öngörülüyor.

Kaynak: https://www.kocaelikoz.com/haber/5784841/kav-konut-gelecegi-insaa-ediyor

© 2022 Kav Konut. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bariz Medya