Projelerimiz ile ilgili bilgi almak ve kampanyalarımızdan haberdar olmak için formu doldurun. En kısa sürede size geri dönüş sağlayalım.

Eviniz için 10 Dekoratif Koku

09.04.2022

Evlerde aksesuarların, mobilyaların, halıların, avizelerin ve hatta tabloların dahi bir dekor unsuru olduğu şu dönemlerde, evin genel havasını belirleyen en önemli detaylardan biri olan kokuların da artık önem düzeyi yüksek dekor unsuru olduğunu belirtmekte fayda vardır. Bu konuda gerek görüntüsü gerekse kokusu nedeniyle tercih edebileceğiniz koku ya da oda parfümleriyle, evinizin koku olarak da herhangi bir eksiği olmamasını sağlayabilirsin. Peki, koku gibi önemli bir dekor unsurunu hangi oda kokuları ya da parfümlerle sağlayabilirsiniz?

Çubuklu Oda Parfümleri

Çubuklu oda parfümlerinin sadece koku anlamında değil, görsel açıdan da ufak çaplı bir şölene neden olması, son dönemlerin en çok tercih edilen oda parfümleri arasında yer almalarına yol açmıştır. Özellikle sedir ağacı kokulu, derin ve kalıcı kokuya sahip çubuklu oda parfümleri, mutlaka seçenekler arasında yer almalıdır.

Meyveli Sprey Oda Kokusu

Meyveli sprey oda kokuları sayesinde evinize fresh bir hava katabilir, evinizi hem dekoru hem de kokusu ile misafirlerinizin aklında olumlu hatırlarla bırakabilirsiniz. İnternet üzerinden satılan birçok meyve seçeneğini tercih edebilir ya da direkt olarak karışık meyveli seçeneklere yönelebilirsiniz. Meyveli oda spreyi seçerken, bilindik markalara ve yorumları genel manada olumlu olan ürünlere dikkatinizi vermelisiniz.

Büyülü Bir Tarçın Kokusu

Evinizin genel manada açık renkli bir tasarımı varsa ve evinizde ağır kokulardan ziyade, koklanmaya doyulamayacak kokulardan birini istiyorsanız, tarçın kokusunu tercih edebilirsin. Tarçın kokusunu direkt olarak aktarlardan alınan tarçınlardan ziyade, kolonya veya oda parfümleri olarak tercih edebilirsin. Hatta hem oda parfümünü hem de kolonyasını bir arada tercih ederek, derin ancak rahatsız edici olmayan bir tarçın kokusunu, dekorasyonunuzun önemli bir parçası olarak tercih edebilirsin.

Tütsü ile Dekoratif Bir Koku! Mistik Bir Hava!

Tütsü, en eski çağlardan beri kullanılan ve ortam kokusu sağlayan doğal koku araçlarından biridir. Gerek internet üzerinden gerek aktarlar vasıtasıyla tercih edebileceğiniz birçok tütsü seçeneği sayesinde, evinizde dekoratif bir koku ile mistik bir hava yakalayabilirsiniz. Üstelik bu mistik hava ile evinizin size daima pozitif bir enerji aktarmasını sağlayabilirsiniz.

© 2022 Kav Konut. Tüm hakları saklıdır.
Web Tasarım Bariz Medya